Native speaker

kurs angielskiego z native speakerem

Jeżeli chcemy uczyć się języka angielskiego to niewątpliwie powinniśmy to robić z osobą, która mieszkała w Wielkiej Brytanii lub a Stanach Zjednoczonych. W Polsce w ostatnich latach native speaker jest człowiekiem bardzo popularnym. Każda szkoła językowa oferuje naukę języka angielskiego właśnie w powiązaniu z taką osobą. W momencie kiedy zapisujemy się do szkoły językowej bardzo ważne dla nas powinno być to jaki rodzaj angielskiego wybierzemy.

Nauka angielskiego bowiem dzieli się na brytyjski i amerykański. W polskich szkołach niestety często robiony jest ten błąd, że nie ma tutaj żadnego podziału. Każdy native speaker zdaje sobie jednak sprawę z tego, że nauka angielskiego powinna się rozpocząć właśnie od tego, aby dana osoba wybrała czy interesuje ją amerykański czy brytyjski akcent i wymowa. Ważną informacją jest tutaj, że nauka angielskiego najczęściej wybierana jest z brytyjskim akcentem, gdyż jest on bardziej popularny a przede wszystkim powszechny.

Poza tym w momencie kiedy słyszymy te dwie wymowy najczęściej bardziej przypada nam do gustu właśnie brytyjski. Tak więc native speaker, którego dla siebie wybierzemy powinien pochodzić z okolic Wielkiej Brytanii. Native speaker jest człowiekiem, który jest nas w stanie nauczyć języka angielskiego w sposób perfekcyjny jeżeli tylko będziemy w odpowiedni sposób współpracować z daną osobą.