Jak napisać dobry artykuł?

copywriter w pracy

Pozycja naszej strony w wyszukiwarkach jest w dużej mierze uzależniona od jej zawartości ,a przede wszystkim unikalnych i wartościowych artykułów. Kolejną ważną sprawą jest zdobywanie jak największej ilości linków prowadzących do naszej strony. Wskazane jest ,aby były to linki otoczone treścią ,ponieważ obecnie uznaje się je za najbardziej wartościowe.

Nie bez znaczenia jest również jakość artykułów w których umieszczamy linki. Na pozycjonowanie czyli moc linków umieszczanych w preclach ma w znacznym stopniu otaczająca je treść. Musimy zwrócić uwagę na to ,aby artykuły były unikalne i tematycznie powiązane z treścią linku. Dodając artykuły do stron typu presell page musimy zwrócić uwagę przede wszystkim na ich unikalność ,ponieważ wielokrotne dodawanie tego samego artykułu może nam jedynie zaszkodzić lub w najlepszym wypadku nie wpłynąć w ogóle na pozycjonowanie.

Kolejną ważna rzeczą o której musimy pamiętać pisząc wartościowy artykuł jest wstrzemięźliwość w ilości linków wstawianych do każdego artykułu. Za właściwą przyjmuje się ilość 2-3 linków. Większa ilość linków może przynieść efekt odwrotny do zamierzonego. Dwa lub trzy linki otoczone powiązana tematycznie treścią wydają się być całkowicie naturalne.

Dodawanie artykułów do precli ma w chwili obecnej jeden z kluczowych wpływów na pozycjonowanie. Proces dodawania możemy prowadzić ręcznie lub automatycznie przy użyciu specjalnych skryptów. To drugie rozwiązane jest szczególnie wskazane przy większej ilości stron.